دانلود پاورپوینت اخلاق جنسی

دانلود پاروپوینت اخلاق جنسی

اخلاق یکی از مهمترین وجه های زندگی انسان به شمار می رود. اخلاق شاخه های گوناگونی دارد بطور مثال اخلاق پزشکی، اخلاق مدیریتی و … . یکی از مهمترین شاخه ها، اخلاق جنسی است. در این مطلب قصد داریم با دانلود پاروپوینت اخلاق جنسی از دیدگاه قرآن در خدمت شما باشیم.

دانلود پاروپوینت اخلاق جنسی

یکی از معروف ترین نظریه های افراطی در مورد غریزه جنسی را می توان نظریه فروید نام برد. فروید معتقد بود که همه مشکلات روحی و معنوی اناسن از محدود شدن غریزه جنسی نشات می گیرد.  اما این نظریه توسط بسیاری از جمله استاد مطهری نقض شده است که در این پاورپوینت بطور کامل به این موضوع پرداخته شده است.

دانلود پاورپوینت اخلاق جنسی

یکی از سوالاتی که در این پاورپوینت اخلاق جنسی به آن جواب داده شده است این است که کسی که امکان ازدواج ندارد چگونه باید اخلاق جنسی را رعایت کند. در پاسخ آمده است که عفاف و پاکدامنی و توکل به خدا و همچنین روزه گرفتن یکی از بهترین روش های حفظ اخلاق جنسی به شمار می رود.

انسان دارای غرایز مادی و معنوی بسیاری است. خوردن غذا و آب از بهترین نمونه های غرایز جسمی به شمار می روند. غریزه جنسی نیز یکی از غرایز طبیعی در انسان به شمار می رود که باید به درستی کنترل شود. بطور مثال اگر شما غریزه غذا خوردن رو بصورت افراطی یا تفریطی پاسخ دهید و روزانه غذای زیادی مصرف کنید حتما دچار مشکل خواهید شد.

 

تعداد اسلاید : 26

 

فهرست پاورپوینت : 

    • شناخت ديدگاه اسلام درباره ی غريزه جنسی
    • آشنا شدن با معيار های صحيح ازدواج
    • آشنا شدن با فضائل اخلاقی مربوط به غريزه جنسی مثل : عفت ،غيرت ،حجاب ،رعايت نگاه و…

 

 • قیمت : 2/000 تومان
2/000 تومان – خرید

 

 

همچنین فایل، پاورپوینت و پست های مشابهی در مورد اخلاق در زمینه های گوناگون وجود دارد که می توانید از لینک های زیر به آنها دسترسی داشته باشید :

Related Posts

None found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *