دانلود پاورپوینت احادیث درباره طلاق

دانلود پاورپوینت احادیث درباره طلاق (40 حدیث گهربار)

طلاق یکی از مسائلی است که بسیاری از خانواده ها با آن روبرو شده اند. در دین اسلام طلاق موضوع مهمی بوده و در بسیاری از موارد نکاتی در مورد آن اشاره شده است. در این مطلب قصد داریم با دانلود پاورپوینت احادیث درباره طلاق در خدمت شما باشیم.

معنی لغوی طلاق به معنای آزاد شدن است و معمولا برای زن و شوهری که قصد جدایی و ترک زندگی مشترک را داشته باشند از این کلمه استفاده می شود. طلاق یکی از آسیب های اجتماعی هر کشوری به شمار می آید که همه کشورها با اجرا برنامه هایی در حال کاهش آن هستند. در دین اسلام نیز به این مسئله اجتماعی توجه بسیار زیادی شده است و احادیث مختلفی از پیامبران متفاوت بین شده است. در پاورپوینت احادیث طلاق چهل حدیث مخلتف از این بزرگواران در مورد طلاق ذکر شده است.

دانلود پاورپوینت احادیث درباره طلاق

طلاق دارای انواع مختلفی است. یکی از طلاق های مرسوم که از آن به عنوان طلاق توافقی یاد می شود، طرفین با قبول شرایطی با یکیدیگر برای جدا شدن از هم به توافق می رسند. برای طلاق می توان دلایل مختلفی را در نظر گرفت. از جمله این دلایل می توان به ازدواج زودهنگام، اختلاقات فرهنگی و مذهبی و اقتصادی، مشکلات مالی طرفین، عدم آموزش لازم برای یک زندگی مشترک به طرفین، اختلاف سنی، مشکلات جنسی، اعتیاد و … اشاره کرد.

بعضی از این دلایل با توجه به جوامع امروزی رشد بیشتری داشته است. اما بطور کلی عدم آموزش و عدم تطابق فرهنگی و اقتصادی از جمله بزرگترین و پر تکرارترین دلایل طلاق در کشور به شمار می رود.

دانلود پاورپوینت احادیث درباره طلاق

در این پاورپوینت 40 حدیث از امامان و پیامبران مختلف ذکر شده است. از طلاق معمولا به عنوان منفورترین حلال در اسلام یاد می شود.

40 اسلاید

 

  • قیمت : 3/000 تومان
3/000 تومان – خرید

 

در سایت مرجع پاورپوینت ایران موضوعات اجتماعی بسیار مورد توجه بوده است و برای هر یک پاورپوینت متعددی ارائه شده است. از طریق لینک های زیر می توانید به این پاورپوینت ها دسترسی داشته باشید:

Related Posts

None found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *