پاورپوینت اختلال خوردن

دانلود 4 پاورپوینت اختلال خوردن بسیار کامل و کمیاب

از اختلال خوردن با نام های دیگری همچون بی اشتهایی نیز یاد می شود. از نکات مهمی که در مورد افرادی که دچار این اختلال می شوند به این مورد می توان اشاره کرد که بی اشتهایی روانی و پر اشتهایی روانی هر دو نسب به محرک های غذایی توجه نشان می دهند. در بی اشتهایی معمولا سوگیری بیشتری دیده می شود. در این مطلب با دانلود 4 پاورپوینت اختلال خوردن بسیار کامل و کمیاب در خدمت شما خواهیم بود.

یک – دانلود پاورپوینت اختلال خوردن

بی اشتبهایی عصبی یا اختلال خوردن نوعی از اختلال است که معمولا فرد در آن حتی با لاغری احساس خوبی نسبت به چاق بودن خودش ندارد. سن شایع این نوع اختلال بین 15 تا 18 سالگی است و معمولا در دختر ها بیشتر رخ می دهد. افسردگی و جمعیت هراسی از جمله عوارض این نوع اختلال به شمار می رود. از مهمترین علائم اختلال خوردن می توان به قطع سه دوره عادت ماهانه، ترس شدید از افزایش وزن اشاره کرد.

پاورپوینت اختلال خوردن

از دیگر موارد مهمی که در این پاورپوینت اختلال خوردن به آن اشاره شده است می توان به خصوصیات بالینی، تشخیص افتراقی، درمان، پر اشتهایی عصبی، اختلالات شبه جسمی، اختلال تبدیلی، اختلال بدریخت انگاری و … اشاره کرد.

 • تعداد اسلاید : 77
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دو – پاورپوینت اختلالت تغذیه ای

در این پاورپوینت بطور تخصصی به موضوع اختلالات تغذیه ای بخصوص در حوزه سالمندان پرداخته شده است. این پاورپوینت تخصصی می باشد و سطح آن در حد پزشک می باشد.از اولین روش های تشخیص اختلال خوردن محاسبه نمایه توده بدنی است که در صورتی که بیشتر از 21 باشد و اگر همراه با کاهش اشتها، کاهش وزن ناخواسته و کم تحرکی باشد می تواند دلیلی بر اختلال باشد.

 • تعداد اسلاید : 17
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

سه – پاورپوینت اختلال خوردن (کامل)

اختلال خوردن در بیماران معمولا همراه با آرزوی لاغر شدنو احساس چاقی همراه است. از دیگر علائم این بیماری که در این پاورپوینت اختلال خوردن به آن اشاره شده است می توان به اختلال در درک وزن و شکل بدن نام برد. این اختلال در فرد معمولا با تغییر گرایش های اجتماعی وی نیز همراه است.

پاورپوینت اختلال خوردن

بطوریکه فرد فعالیت های ورزش و تمایل به لاغری را دنبال می کند. یکی از انواع اختلال خوردن، پرخوری عصبی است. بطوریکه فرد در زمان های مشخص و بیش از نیاز بدن خود اقدام به خوردن می کند. این نوع اختلال نیز بیشتر در خانم ها رخ می دهد. از دیگر اختلال های معمول می توان به پرخوری شبانه اشاره کرد که طبق آمارهای 2 درصد جامعه با این نوع اختلال روبرو هستند.

 • تعداد اسلاید : 34
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

چهار – راهنمای عملی مقابله با اختلال خوردن

معمولا پرخوری یا کم خوری ساده با این نوع اختلال اشتباه گرفته می شود. در موارد اختلال خوردن و پرخوری معمولا فرد مقدار زیادی از غذا را در زمان کمی مصرف می کند. همچنین فرد در نوع کم خوری برای لاغری رو به دارو می آورد. گام اول در مقابله با این نوع پرخوری ایجاد جدول الگوری خوردن است که در آن مواردی همچون میزان کالری، تعداد مصرف غذا در روز و نوع غذاها یادداشت شود.در گام دوم فرد باید دید درستی از وضعیت خود به دست آورد. این پاورپوینت اختلال خوردن با ارائه گام های عملیاتی به نوع مقابله با این اختلال پرداخته است.

 • تعداد اسلاید : 23
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دانلود همه پاورپوینت های اختلال خوردن

در این مطلب از سایت مرجع پاورپوینت، تلاش شده است که چندین پاورپوینت در زمینه اختلال خوردن ارائه شود. تعدد پاورپوینت ها این تضمین را ایجاد می کند که حداقل یکی از آنها مطابق با نیاز شما باشد. اختلال خوردن یکی از بیمارهای روانی است که در علم روانشناسی به آن توجه زیادی می شود.

 

موارد موجود در پکیح (توضیحات هر مورد در بخش های بالایی گفته شده است) :

 • یک – دانلود پاورپوینت اختلال خوردن (77 اسلاید)
 • دو – پاورپوینت اختلالت تغذیه ای (17 اسلاید)
 • سه – پاورپوینت اختلال خوردن (کامل) (34 اسلاید)
 • چهار – راهنمای عملی مقابله با اختلال خوردن (23 اسلاید)

 

 • جمع اسلاید ها : 151
 • قیمت (همه موارد بالا با هم) : 7/550 تومان
7/550 تومان – خرید

 

لینک دانلود بلافاصله بعد از خرید نمایان می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *