پاورپوینت اختلال نوشتن

دانلود 4 پاورپوینت اختلال یادگیری بسیار کمیاب و جامع

اختلال یادگیری معمولا در افرادی رخ می دهد که معمولا از نظر هوشی در سطحی بالاتر از عادی هستند اما در یک نوع خاصی از دروس دچار مشکل می شوند. در علائم اصلی این نوع اختلال این است که فرد به میزان تلاشی که برای یادگیری انجام می دهد نتیجه نمی گیرد. معمولا بین 2 تا 4 درصد از دانش آموزان با این نوع اختلال روبرو می شوند. در این مطلب با دانلود 4 پاورپوینت اختلال یادگیری بسیار کمیاب و جامع در خدمت شما خواهیم بود.

یک – پاورپوینت اختلال نوشتن

این پاورپوینت بطور خاص به اختلال نوشتن اختصاص یافته است. در ابتدای این فایل به تحوه تشخیص دست برتر، گوش برتر، چشم برتر و پای برتر در کوک اشاره شده است. سپس تمرین های عملی برای افزایش هماهنگی ارگان های مختلف بدن از جمله چشم و دست برای نوشتن ارائه شده است.

پاورپوینت اختلال نوشتن

برای کودک بهترین روش درمان استفاده از بازی است. به همین دلیل در این فایل اختلال یادگیری به چندین بازی از جمله بازی تشخیص همانند بودن، بازی تشخیص بزرگ تر یا کوچک تر، بازی تشخیص دسته بندی شکل ها و … بطور کامل و ارائه روش ها اشاره شده است.

برای حل اختلال نوشتن لازم است ابتدا به مراحل نوشتن اشاره شود. مرحله اول که از آن پیش از نوشتن است، سپس تهیه پیش نویس، تجدید نظر کردن و در نهایت بهره گیری از مخاطب از مراحله نوشتن به شمار می روند. از دیگر اختلال های رایج نوشتن در املا رخ می دهد. روش های حل اختلال املا نیز بطور کامل در این پاورپوینت ارائه شده است.

 • تعداد اسلاید : 55
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دو – پاورپوینت اختلال یادگیری

معمولا اختلال یادگیری در اشکال مختلفی روی می دهد. از جمله این اختلالات می توان به اختلال نوشتن، خواندن، ریاضی و حساب کردن اشاره کرد. از جمله موارد اختلال در نوشتن می توان به اختلال در املا و انشا و نارسا نویسی اشاره کرد. دلیل اختلال یادگیری را می توان در مواردی همچون اختلال در پردازش کلامی، حافظه و یا فرآیند های ذهنی دانست.

در این پاورپوینت اختلال یادگیری پس از معرفی انواع اختلالات یادگیری به نظریه های درمانی پرداخته شده است. در ادامه انواع اختلالات با روش های درمان و تمرین های مرتبط بطور تفصیل توضیح داده شده است.

 • تعداد اسلاید : 34
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

سه – پاورپوینت اختلال یادگیری خاص

از مهمترین نشانه های اختلال یادگیری خاص می توان به مشکلات پشت سر هم در یادگیری مهارت های درسی اشاره کرد. از جمله مهمترین مهارت هایی که معمولا در آنها اختلال دیده می شود می توان به نوشتن، خواندن، علم حساب اشاره کرد. این پاورپوینت اختلال یادگیری با توضیح کامل ملاک های تشخیصی شروع می شود. سپس به روش های تشخیص هر نوع اختلال بطور کامل پرداخته می شود.

پااورپوینت اختلال یادگیری خاص

از جمله دلایل مهم اختلال یادگیری می توان به زود رسی یا وزن کم در هنگام تولد اشاره کرد. عوامل عصب شناسی از دیگر موارد مهم در این زمینه یادگیری به شمار می روند که به تفصیل در این پاورپوینت به آن پرداخته شده است.غلبه یک طرف مغز به دیگری از دلایل شایع دیگر در اختلال یادگیری به شمار می روند. در این فایل بطور کامل به روش های درمانی هر اختلال پرداخته شده است و از این نظر بسیار کامل و جامع می باشد.

 • تعداد اسلاید : 119
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

چهار – اختلال دیکته، تشخیص و راه های رفع آن

از معمول ترین اختلالات یادگیری می توان به اختلال در املا و نوشتن اشاره کرد. معمولا این نوع اختلال با عدم توانایی در نوشتن درست کلمات، شنیدن کلمات و در نهایت تشخیص کلمه خود را بروز می دهد. این پاورپوینت در ابتدا به دسته بندی انواع اختلالات املایی می پردازد و سپس در بخش دوم روش های درمان هر یکی از آنها را بیان می کند.

 • تعداد اسلاید : 38
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دانلود همه پاورپوینت های اختلال یادگیری

اختلال یادگیری معمولا شامل چندین نوع اختلال می شود که هر یک از آنها در بخش های بالایی بطور کامل توضیح داده شده است. این مجموعه بزرگترین و جامع ترین پکیج منتشر شده در زمینه پاورپوینت های اختلال یادگیری است که تعدد پاورپوینت ها این تضمین را ایجاد می کند که حداقل یکی از آنها مطابق با نیاز شما باشد.

 

موارد موجود در پکیج (توضیحات هر مورد در بخش های بالایی گفته شده است) :

 • یک – فایل اختلال نوشتن (55 اسلاید)
 • دو – پاورپوینت اختلال یادگیری (34 اسلاید)
 • سه – پاورپوینت اختلال یادگیری خاص (119 اسلاید)
 • چهار – اختلال دیکته، تشخیص و راه های رفع آن (38 اسلاید)

 

 • جمع اسلاید ها : 246
 • قیمت (همه موارد بالا با هم) : 12/300 تومان
12/300 تومان – خرید

 

لینک دانلود بلافاصله بعد از خرید نمایان می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *