پاورپوینت استاندارد

دانلود 2 پاورپوینت استاندارد و انواع آن – بسیار کامل و جامع

به طور حتم بارها واژه استاندارد در حوزه های متفاوت کاری به گوش شما رسیده است. در واقع استاندارد و انواع آن به قرارداد یا قانونی گفته می شود که بر اساس نظم و قاعده مشخصی به عنوان یک اصل ثابت، قابل اجرا و مورد قبول عموم باشد. در این مطلب با دانلود 2 پاورپوینت استاندارد و انواع آن در خدمت شما خواهیم بود.

پاورپوینت استاندارد

استانداردها بر اساس گستردگی خود در سطح کارخانه ای، شرکتی، ملی، منطقه ای و بین المللی تقسیم بندی می شوند. در واقع دسته بندی استانداردها متفاوت است و انواع اصلی آن شامل: استاندارد محصول، استاندارد خدمات، استاندارد فرآیند و استاندارد مدیریت می شوند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

استاندارد بین المللی در بین تمامی کشورهای دنیا تعریف مشخص و واحدی دارد که توسط کشورها تایید شده است. از طریق این استاندارد، مبادلات بین المللی از نظر سطح کیفی بررسی می شوند.

 

پاورپوینت یک : پاورپوینت استاندارد و انواع آن

این پاورپوینت با بیان تعریف استاندارد و سابقه آن آغاز می شود. در ادامه سطوح استاندارد چهارگانه بیان شده است. سیستم مدیریت زیست محیطی یا iso 14000 از دیگر بخش های مهم این فایل به شمار می رود.

استاندارد در حوزه های گسترده ای به کار می رود و تنها به کالا مربوط نیست. بر اساس استاندارد نظم و قانون در سراسر جامعه حکمفرما می شود و از ایجاد مشکلات و جانی و مالی جلوگیری به عمل می آید. اجرای استانداردها در زمینه های متفاوت، ایمنی افراد جامعه را افزایش می دهد و در بهبود کارایی آنان نیز مثمر ثمر است.

  • تعداد اسلاید : 41
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت دو : پاورپوینت استاندارد صنعتی

از بخش های اصلی این فایل می توان به توضیح استاندارد صنعتی، استاندارد و زمينه های تخصصی، استاندارد و مهندسی، استاندارد و جهانی شدن محصول و … اشاره کرد

  • تعداد اسلاید : 19
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دانلود 2 پاورپوینت استاندارد

در استاندارد کشوری، قوانین مشخصی در داخل کشور تدوین می شود که از مصرف کنندگان حمایت می کند. طبق این استاندارد محصولات از نظر کیفی برای صادرات آماده می شوند. استاندارد منطقه ای بین چند کشور در منطقه و برای راحتی در مبادلات تنظیم می شود‌. استاندارد شرکتی نیز قوانینی هستند که در داخل شرکت ها تعریف می شوند و برای افزایش کیفیت یکدست محصولات به کار می روند.

 

  • قیمت (همه 2 پاورپوینت بالا با هم) : 5/500 تومان
  • جمع اسلاید ها : 60
5/500 تومان – خرید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *