پاورپوینت اقتصاد مقاومتی

دانلود 5 پاورپوینت اقتصاد مقاومتی بسیار کامل و جامع

در این مطلب با دانلود 5 پاورپوینت اقتصاد مقاومتی بسیار کامل و جامع در خدمت شما خواهیم بود. راهبردهای سیاسی و همچنین اقتصادی می‌تواند انواع و ویژگی‌ های متفاوتی داشته‌ باشد که این مورد نیز از این قضیه مستثنی نیست. به عنوان مثال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اقتصاد موازی؛
 • اقتصاد دفاعی؛
 • اقتصاد ترمیمی.

اکنون نگاهی به معانی مهم‌ترین انواع اقتصاد مقاومتی بیندازیم.

1. اقتصاد ترمیمی: همانطور که از اسم این نوع مورد پیداست به معنای این است که کشور یا سازمانی به دنبال پیدا کردن خلا‌ها و شناسایی آسیب‌ های موجود در زیرساخت‌ های اقتصادی خود هستند که با این روش بتواند نواقص موجود را ترمیم کند. روشی که در این راه نیاز دارید این است که با نگاه به گذشته و مسیری که طی کرده‌ اید، روند تکاملی و مسیر جدیدی را برای اقتصاد خود رقم بزنید.

 

پاورپوینت اقتصاد مقاومتی

2. اقتصاد دفاعی: یکی از مهم‌ ترین و اساسی‌ ترین روش‌ ها برای اقتصاد مقاومتی، اقتصاد دفاعی به شمار می آید که به این صورت است افراد به دنبال راهکارهایی می‌گردند که متوجه شوند سیستم‌ های اقتصادی یک کشور بر چه اساسی برنامه‌ریزی شده‌است. با وجود این استراتژی می‌توانید اقتصاد یک کشور را شناسایی کنید. به عنوان مثال دریابید که صادرات و واردات یک کشور به چه صورتی است و در مواقع تحریم چه اهدافی را طی می‌کند.

3. اقتصاد موازی: این عنوان به این معناست که اگر شما در اقتصاد زمینه‌ ای رشد و پیشرفت داشته‌ اید، سعی کنید روند این مسیر را ادامه داده و تا آنجا که می‌توانید از این موضوع در دیگر مسائل از این موضوع بهره بگیرید.

 

پاورپوینت یک : پاورپوینت راهبرد مقابله با جنگ اقتصادی

در بخش اول این پاورپوینت به این سوال پاسخ داده می شود که اقتصاد مقاومتی چیست و چرا به وجود آمده است. در ادامه نحوه اجرا اقتصاد مقاومتی به همراه استراتژی های مرتبط توضیح داده می شود.

 • تعداد اسلاید : 87
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت دو : پاورپوینت راهبرد مقابله با تهاجم اقتصادی دشمن

یکی از جنبه های اصلی اقصاد مقاومتی اصلاح الگوی مصرف است. بطور مثال مصرف انرژی در ایران بیش از 15 برای کشور ژاپن است. بکار بردن به اندازه و درست مصرف کردن یکی از اصلی ترین رویکرد های اقتصاد مقاومتی به شمار می رود. در این پاورپوینت اقتصاد مقاومتی از دیدگاه های مختلف مورد بحث و تشریح قرار گرفته است.

 • تعداد اسلاید : 72
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت سه : پاورپوینت اقتصاد مقاومتی

این پاورپوینت ابتدا در مورد تبیین اقتصاد مقاومتی و ضرورت آن مطالب بیان کرده است. در ادامه الزامات اقتصاد مقاومتی به همراه ارتباط آن با تولید و اشتغال بحث شده است. در میانه های پاورپوینت بطور کامل ارتباط بین اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان بیان شده است. نقش نظام تامین اجتماعی در تحقق سیاست های مقاومتی و بیان الگوی عملی اقتصاد مقاومتی اخرین بخش پاورپوینت می باشد.

 • تعداد اسلاید : 48
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت چهار : پاورپوینت کلیات اقتصاد مقاومتی

یک اقتصاد مقاوم باید دارای چند ویژگی باشد. از جمله این ویژگی های می توان به درونزا بودن، شفافیت، عدالت خواهی، بهره ور محور بودن، بر پایه علم و دانش بودن و همراه با مشارکت مردمی بودن اشاره کرد.

 • تعداد اسلاید : 47
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت پنج : پاورپوینت طرح زود بازده و اقتصاد مقاومتی

یکی از مهمترین بخش های اقتصاد هر کشور بنگاه های کوچک و متوسط و به اصطلاح زود بازده هستند. این بنگاه ها معمولا سهم بزرگی از اشتغال کشور را بخود اختصاص می دهند. در اقتصاد مقاومتی یکی از اصلی ترین موارد ایجاد بنگاه های کوچک و متوسط است که در این پاورپورینت بطور کامل به آن پرداخته شده است.

 • تعداد اسلاید : 16
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دانلود 5 پاورپوینت اقتصاد مقاومتی

 اقتصاد الگو هم بر خلاف سه اقتصاد قبلی، روی برنامه‌ و اهداف طولانی مدت برنامه‌ریزی می‌کند. به این صورت است که با مقایسه کردن اقتصاد کشورهای پیشرفته سعی بر الگو قرار دادن و بهره‌مندی از آن‌ها می‌کنند.

 • قیمت (همه 5 پاورپوینت بالا با هم) : 13/500 تومان
 • جمع اسلاید ها : 270

13/500 تومان – خرید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *