پاورپوینت امضای دیجیتال

دانلود 3 پاورپوینت امضای دیجیتال بسیار کامل و عالی

باید بگوییم که امضای دیجیتالی به دلیل خصوصیات امنیتی که دارد، به کاربران از عدم تغییر سند و قانونی بودن امضاها به طور کاملی اطمینان می دهد. اما علاوه بر این ها مزایای دیگری را نیز شامل می شوند که در لیست زیر برای شما عزیزان شرح داده ایم. در این مطلب با دانلود 3 پاورپوینت امضای دیجیتال بسیار کامل و عالی در خدمت شما خواهیم بود.

از نظر قانونی و حقوقی لازم و ایمن است. باید بگوییم که امضای دیجیتالی تقریبا در تمام کشورهای صنعتی در جهان معتبر و قابل اجرا است. فوق العاده کارآمد است. به این ترتیب که کاربران برای امضای اسناد خود با این مجوز هر فرآیندی را سرعت می بخشند.

پاورپوینت امضای دیجیتال

از دیدگاه مالی نیز بسیار مقرون به صرفه است. به دلیل این که استفاده از امضای الکترونیکی به شما کمک می کند تا با کاهش میزان کاغذ و … در هزینه خود صرفه جویی کنید. قبل از هر چیز باید بدانیم که از امضای دیجیتالی در صنایع مختلف به منظور ساده سازی فرآیندها و بهبود عملکرد اسناد استفاده می شود. در ادامه به پاره ای از جزییات در این باره پرداخته ایم.

 

پاورپوینت یک : پاورپوینت کاربرد امضای دیجیتال در سیستمهای کاربردی 

در این پاورپوینت ابتدا در مورد مفاهیم تجارت الکترونیک و امضای دیجیتال بحث شده است. بخش دوم فایل به مفاهیم و کاربردهای زیرساخت کلید عمومی اختصاص یافته است. فصل سوم نحوه پیاده سازی pki در نرم افزارهای مختلف را توضیح میدهد و در نهایت روش اجرایی بطور کامل تشریح شده است.

  • تعداد اسلاید : 55
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت دو : پاورپوینت روش های پژوهش

از امضای دیجیتال در موضوعات مختلفی استفاده می شود. برای تولید امضای دیجیتال معمولا سه موضوع اصلی الگوریتم تولید کد، الگوریتم امضا و الگوریتم صحت امضا مطرح است. در این پاورپوینت امضای دیجیتال، ابتدا ویژگی های اصلی این نوع امضا بیان می شود.در ادامه این فایل معایب و مزایای امضای دیجیتال به همراه ساختار کلی آن بیان می شود.

  • تعداد اسلاید : 33
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت سه : پاورپوینت امضای دیجیتال و زیرساخت کلید عمومی

این پاورپوینت کامل ابتدا با بیان موضوعاتی همچون انواع تجارت و معرفی سرویس های امنیتی آغاز می شود. در ادامه روش های رمزنگاری و الگوریتم های متقارن و نامتقارن بیان می شود. سپس توابع درهم سازی و امضای و گواهی دیجیتال بطور کامل تشریخ شده است. در بخش های آخر پاورپوینت مرکز صدور گواهی و گواهی ssl جای گرفته است.

  • تعداد اسلاید : 96
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دانلود 3 پاورپوینت امضای دیجیتال

بنا به تحقیقات انجام شده شرکت های تولیدی جهت سرعت بخشیدن به فرآیندها، بهبود ساخت، امر فروش و بازاریابی از امضاهای دیجیتالی استفاده می کنند. لازم به ذکر است که امضاهای دیجیتالی در پردازش وام ها، اسناد بیمه، بانکداری ها و قراردادها بسیار کاربرد دارند. ناگفته نماند که صنعت بهداشت نیز از این امر بی نصیب نمانده است. چرا که در مراکز بهداشت و درمان برای پیشرفت پروسه درمانی، تجویز، بستری و امنیت بیشتر داده ها امضای دیجیتالی باید مورد استفاده قرار بگیرد.

 

  • قیمت (همه 3 پاورپوینت بالا با هم) : 9/500 تومان
  • جمع اسلاید ها : 184

9/500 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *