دانلود 3 پاورپوینت بنچ مارکتینگ کامل و عالی (benchmarketing)

معیار سنجی همچنین می تواند به سازمانها در شناسایی مناطق، سیستمها یا فرآیندهای بهبود کمک کند. پیشرفت های مداوم یا پیشرفت های چشمگیر (مهندسی مجدد فرایندهای تجاری) را به همراه داشته باشد. در ادامه با دانلود 3 پاورپوینت بنچ مارکتینگ کامل و عالی (benchmarketing) در خدمت شما خواهیم بود.

بنچ مارکینگ به دو دسته مجزا معیارهای فنی و رقابتی تقسیم بندی خواهد شد. معیارهای رقابتی مقایسه می کند که یک سازمان نسبت به رقبای پیشرو چگونه خوب یا ضعیف عمل می کند. به ویژه در خصوص ویژگی ها، عملکردها یا ارزش های مهم مرتبط با محصولات یا خدمات سازمان. این مقایسه تفاوتی که با بالایی دارد کاملا بر اساس تمامی شرکت ها هست و خدمات صرفی که شما ارائه می دهید در آن بررسی نخواهد شد.

پاورپوینت بنچ مارکتینگ benchmarketing

قبل از اینکه یک سازمان بتواند به مزایای کامل معیار سنجی دست یابد، فرآیندهای خود را باید به وضوح درک و تحت کنترل خواهد گرفت. مطالعات به سبک مقایسه ای مستلزم سرمایه گذاری قابل توجه نیروی انسانی و زمان است، بنابراین مدیریت باید در تمام مراحل از جمله آماده بودن و تمایل به ایجاد تغییرات بر اساس آموخته ها حمایت کند.

 

پاورپوینت یک : پاورپوینت الگوبرداری Benchmarking

بنچ مارکتینگ شامل فعالیت هایی از جمله ارزیابی و مقایسه محصولات، خدمات می باشد. همچنین در این فرآیند مدیریتی معمولا از تجربیات گذشته سازمان برای دستیابی به بهترین سطح عملکرد استفاده می شود. بطور کلی benchmarketing دارای 5 مرحله اصلی است. این مراحل شامل طرح ریزی، جستجو و بررسی، مشاهده، تجزیه و تحلیل و تطبیق است.

  • تعداد اسلاید : 25
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت دو : پاورپوینت الگوبرداری Benchmarking

از بنچ مارکتینگ بعنوان الگوبرداری نیز یاد می شود. الگوبرداری انواع مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به الگوبرداری داخلی، الگوبرداری رقابتی و الگوبرداری فرآیندی اشاره کرد.

  • تعداد اسلاید : 44
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت سه : پاورپوینت الگوبرداری Benchmarking

در این پاورپوینت ابتدا بطور کامل مفهوم بنچ مارکتینگ بیان می شود. در ادامه به دو سوال پاسخ داده می شود که این سوالات عبارتند از اینکه چرا باید بنچ مارکتینگ کنیم و اینکه زمان مناسب برای انجام این فرآیند چگونه تعیین می شود. پاورپوینت بنچ مارکتینگ مدل های مختلف الگوبرداری را نیز مطرح کرده است که از معروف ترین مدل ها می توان به apqc اشاره کرد.

  • تعداد اسلاید : 43
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دانلود پاورپوینت بنچ مارکتینگ (Benchmarketing)

منابع ناکافی همچنین می توانند با دست کم گرفتن تلاش های انجام شده یا برنامه ریزی ناکافی، یک مطالعه را محکوم به شکست کنند. هرچه بهتر آماده شوید، مطالعه شما کارآمدتر خواهد بود. برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب در این کار نیازمند یک طرح خواهید بود. یک موضوع متمرکز در مطالعه اصلی را مشخص کنید. موضوعی را انتخاب کنید که برای موفقیت سازمان بسیار مهم است.

 

  • قیمت ( همه پاورپوینت های بالا با هم) : 6/500
  • جمع اسلاید : 112

6/500 تومان – خرید

 

لینک دانلود بلافاصله بعد از خرید نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *