دانلود 3 پاورپوینت بهره وری در سازمان کامل و جامع

همانطور که می ‌دانیم چرخه بهره وری یک دنباله تکرار‌ناپذیر از اقدامات است که شما به طور منظم (روزانه، هفتگی، ماهیانه یا دوره ای) و با فواصل یکنواخت آن را انجام می‌دهید. در این مطلب با دانلود 3 پاورپوینت بهره وری در سازمان کامل و جامع در خدمت شما خواهیم بود.

در حقیقت چرخه‌ بهره وری به عنوان یک راه‌ کاری عالی به منظور صرفه جویی و افزایش انرژی، حتی در کارهای خلاقانه به حساب می آید. حتم داریم که تا کنون با برخی از مزایای مهم در چرخه بهره وری آشنا شده اید. اما نکته اصلی اینجا است که این اقدامات انجام شده چه تاثیراتی بر عملکردهای انسان می‌ گذارند.

پاورپوینت بهره وری در سازمان

اما آیا تا کنون به این مسئله فکر کرده اید که ما چقدر به انعطاف پذیری خلاقانه نیاز داریم؟ آیا می دانید که چرخه‌ بهره وری بخش اعظمی از انرژی‌ های ذهنی شما را ذخیره می کنند؟ بنابراین چنانچه در سایت‌ ها و منابع گوناگون به دنبال پاسخی برای پرسش های خود در زمینه چرخه بهره وری بوده اید، بدون شک این مطلب برای شما مفید است.

طی تحقیقات انجام شده چرخه‌ های بهره وری به منظور بهبود مهارت‌هایتان، شما را مجبور به اقداماتی حساب شده می‌کند. به این ترتیب که با ایجاد یک ساختار کاری نوین، عملکرد شما را تقسیم کرده و به نتایج حاصل متصل می‌ کند.

علاوه بر آنچه گفته شد این چرخه های فوق، با انجام اقدامات از پیش تعیین شده، زمان و انرژی های ذهنی شما را ذخیره می کنند. لازم به ذکر است که وقتی فرآیندی به چرخه بهره وری تبدیل می‌ شود از بسیاری ترس های احساسی (اعمال ناخوشایند و کارهایی که آغاز خوبی ندارند) را کاهش می دهد.

 

پاورپوینت یک : پاورپوینت بهره وری تحليل بهره وری در سازمان ها

این پاورپوینت که بسیار کامل می باشد در ابتدا به مفهوم بهره وری می پردازد. در قسمت های بعدی این فایل مواردی همچون ضرورت مدیریت بهره وری و اندازه گیری بهره وری پرداخته می شود. بهبود بهره وری و توجه به بهره وری منابع انسانی از دیگر بخش های این فایل به شمار می روند.

  • تعداد اسلاید : 250
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت دو : پاورپوینت عوامل موثر در بهره وری سازمان

عوامل موثر بر بهره وری در سازمان را می توان به دو دسته اصلی عوامل درون سازمانی و برون سازمانی تقسیم کرد. از مهمترین عوامل درون سازمانی می توان به نیروی انسانی، تکنولوژی و فرهنگ سازمانی اشاره کرد. در این فایل روش هایی برای افزایش بهره وری در سازمان نیز بیان شده است.

  • تعداد اسلاید : 34
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت سه : پاورپوینت مدیریت کسب و کار و بهره وری

این پاورپوینت با توضیح برنامه تجاری آغاز می شود. بخش اول این پاورپوینت به طور کلی به مباحث کسب و کاری از جمله انواع روش های قیمت گذاری و بازاریابی می پردازد. در قسمت دوم فایل به بهره وری سازمانی و ارتقا آن توجه شده است. مواردی همچون چرخه دمینگو علل کاهش بهره وری در سازمان از بخش های تشکیل دهنده قسمت دوم پاورپوینت می باشند.

  • تعداد اسلاید : 133
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دانلود پاورپوینت بهره وری در سازمان

چرخه های بهره وری با ریتم طبیعی بدن انسان کار می‌کنند. به عبارت دیگر انرژی شما همواره درطی سال ها و ماه ها در حال تغییر است. بنابراین شما با یافتن این جذر و مد و مقایسه آن ها با ریتم‌ های بهره وری طبیعی، می توانید چرخه های بهره وری را ترسیم کنید.

 

  • قیمت (همه 3 پاورپوینت بالا با هم) : 9/500 تومان
  • جمع اسلاید ها : 417
9/500 تومان – خرید

 

لینک دانلود بلافاصله بعد از خرید نمایان می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *