پاورپوینت داده کاوی

دانلود 5 پاورپوینت داده کاوی بسیار کاربردی و کامل

اتوماتای یادگیر ابزار تصمیم گیری وفقی به شمار می رود که روی محیط های تصادفی نامعین عمل می کند. اتوماتای یادگیر به صورت شیئی مجرد قابل تصور است که تعداد نامتناهی اکشن دارد. در اتوماتای یادگیر در هر مرحله یک اکشن انتخاب و روی محیط اعمال می شود. انتخاب هر اکشن بر اساس احتمال اختصاص داده شده به آن است. در این مطلب با دانلود 5 پاورپوینت داده کاوی بسیار کاربردی و کامل در خدمت شما خواهیم بود.

اکشن انتخاب شده توسط محیط تصادفی مورد ارزیابی قرار گرفته و نتیجه ارزیابی به صورت سیگنال مثبت و منفی با توزیع احتمال نامعین ثابت به اتوماتای یادگیر تحویل داده می شود. اتوماتای یادگیر نیز با توجه به بازخورد محیط، بردار احتمال مجموعه اکشن هایش را به روزرسانی کرده و به صورت بازخورد محیط برای اکشن بعدی .

پاورپوینت داده کاوی

اتوماتای یادگیر تصادفی از روش های یادگیری تقویتی است که به عنوان یک مکانیزم یادگیری مورد استفاده قرار می گیرد. در اتوماتای یادگیر تصادفی بدون هیچ اطلاعاتی در رابطه با اکشن بهینه برای یافتن پاسخ مسئله تلاش می شود.

 

دانلود پاورپوینت داده کاوی

داده کاوی یا دیتا ماینینگ در واقع استخراج اطلاعات از داده های خام است. با توجه به گسترش فنآوری و استفاده از داده های مختلف داده کاوی در زمینه های مختلف کاربرد دارد. امروزه در بسیاری از ادارات، مراکز بیمه، سازمان های مالی و بسیاری از مراکز دیگر از داده کاوی استفاده می شود. ابزارهایی از قبیل زبان برنامه‌نویسی آر ، زبان برنامه نویسی پایتون، نرم افزار SPSS و نرم افزار Weka از پلاتفرم های مورد استفاده در دیتا ماینینگ هستند.

 

پاورپوینت یک : پاورپوینت مقدمه ای بر داده کاوی

در بخش اول این فایل در مورد چرایی داده کاوی صحبت شده است. بخش دوم به تعریف داده کاوی و تفاوت آن با آمار و بازیابی داده پرداخته است. بخش سوم به فرآیند انجام پروژه داده کاوی یا روش crips پرداخته می شود. کارهای داده کاوی به همراه چند مثال بخش پایانی این پاورپوینت را تشکیل می دهند.

 • تعداد اسلاید : 47
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت دو : پاورپوینت داده کاوی با استفاده از اتوماتای یادگیر

داده کاوی و اتوماتای یادگیر از اصلی ترین بخش های این پاورپوینت به شمار می روند. در بخش های بعدی به موضوع داده کاوی با استفاده از اتوماتای یادگیر پرداخته شده است. نتایج آزمایشات آخرین بخش تشکیل دهنده این فایل کامل می باشد.

 • تعداد اسلاید : 53
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت سه : پاورپوینت داده کاوی

توضیح شبکه اصلی جز اولین مواردی است که در این فایل به آن اشاره شده است. در ادامه موضوعاتی همچون کاربردهای داده کاوی، قانون دلتای تعمیم یافته، الگوریتم Gradient Descent و آماده سازی داده ها بیان شده است.

 • تعداد اسلاید : 38
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت چهار : پاورپوینت تکنیک های داده کاوی در بازاریابی و فروش 

بطور کلی از داده کاوی برای مواردی همچون طبقه بندی، برآورد، پیشبینی، قوانین وابستگی، خوشه بندی و توصیف استفاده می شود که همه این موارد بطور کامل در این فایل تشریح شده است. استفاده از داده کاوی در فرآیند تجارت از دیگر بخش های تشکیل دهنده این فایل به شمار می رود.

 • تعداد اسلاید : 33
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت پنج : پاورپوینت اصول و روش های داده کاوی

این پاورپوینت با دو سوال داده کاوی چیست و ضرورت استفاده از آن آغاز می شود. از داده کاوی بعنوان یک علم میان رشته ای یاد می شود. سه مرحله اصلی داده کاوی در پاورپوینت بطور کامل بررسی و توضیح داده شده است. تفاوت داده کاوی و هوش مصنوعی از دیگر بخش های این فایل به شمار می رود.

 • تعداد اسلاید : 18
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

 • قیمت ( همه پاورپوینت های بالا با هم) : 9/450 تومان
 • جمع اسلاید : 189

9/450 تومان – خرید

لینک دانلود بلافاصله بعد از خرید نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *