پاورپوینت سازماندهی و تشکیلات

دانلود 3 پاورپوینت سازماندهی و تشکیلات بسیار کامل و جامع

سازماندهی و تشکیلات اولین و مهم ترین قدم برای تحلیل یک شغل و مدیریت منابع انسانی به شمار می آید. اگر شما کسب و کار تازه ای را شروع کرده اید و از این موضوع آگاهی کامل ندارید، می توانید در ادامه با ما باشید تا اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. در این مطلب با دانلود 3 پاورپوینت سازماندهی و تشکیلات بسیار کامل و جامع در خدمت شما خواهیم بود.

در این روند مدیریت به یک چارچوب و اصولی نیاز دارد که بتواند با توجه به این ویژگی ها مسیر خود را به خوبی طی کند. در ادامه به چند مورد از این ویژگی های می پردازیم.

پاورپوینت سازماندهی و تشکیلات

1. انضباط: داشتن یک انضباط و تعهدی که در اول مسیر به صورت کتبی یا توافقی با کارمندان به ثبت رسیده است، می‌تواند روند منظمی را طی کند.

2. وحدت فرماندهی: در میان مدیران و کارمندان مسئولیتی وجود دارد که باید با توجه به دستورات مدیران به آن رسیدگی کنند. کارمندان باید به مسئولیتی که به آن ها داده می شود، به خوبی عمل کنند.

3. سلسله مراتب: در این روش فرمان ها به صورت زنجیر واری اعلام می شود، و هر فرد باید بداند که پس از سازماندهی و تشکیلات چه نقشی دارد که بتواند دستورات مورد نیاز را به خوبی اجرا کند.

 

پاورپوینت یک : پاورپوینت سازماندهی و تشكيلات (تئوری و طراحی سازمان)

این پاورپویت در فصل اول به مفهوم سازمان و تئوری آن می پردازد. سپس در بخش دوم سیستم باز و در فصل سوم ساختار و طراحی سازمان رو توضیح می دهد. تکنولوژی تولید کالا، چرخه حیات، مبانی ساختار سازمان و طراحی نوین از جمله دیگر بخش های این فایل به شمار می رود.

  • تعداد اسلاید : 250
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت دو : پاورپوینت روش های پژوهش

سازماندهی روش های مختلفی دارد که در این فایل بطور مفصل در مورد آنها بحث شده است. اولین نوع سازماندهی بر اساس نوع بازار است. از دیگر روش های سازماندهی که در این پاورپوینت به آن اشاره شده است سازماندهی بر مبنای زمان می باشد. سازماندهی پروژه ای، سازماندهی ماتریسی، سازماندهی تلفیقی و سازماندهی مجازی از دیگر روش هایی است که در این پاورپوینت به آنها پرداخته شده است.

  • تعداد اسلاید : 44
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت سه : پاورپوینت سازماندهی در تربیت بدنی و ورزش

سازماندهی در ابتدا با شناسایی و دسته بندی کارهای آغاز می شود. سپس در مرحله دوم نیاز به تعریف و واگذاری اختیارات و مسئولیت ها است. در انتهای برقراری روابط و همکاری موثر به پایان می رسد.در این فایل که بر روز سازماندهی ورزشی تمرکز دارد روش های مختلفی بررسیو تحلیل شده است.

  • تعداد اسلاید : 43
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دانلود 3 پاورپوینت سازماندهی و تشکیلات

بعد از سازماندهی شرکت مدیران نیازمند تشکیلات ویژه‌ای برای تکمیل کردن شرکت خود دارد. سازماندهی و تشکیلات در درجه اول نیازمند وجود مدیریت و مدیری است که در این روند مدیریت با بکارگیری منابع مادی و انسانی در صدد هدایت، کنترل و رسیدگی به اهداف سازمان را دارد.

 

  • قیمت (همه 3 پاورپوینت بالا با هم) : 16/800 تومان
  • جمع اسلاید ها : 337

16/800 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *