دانلود 6 پاورپوینت طرح کسب و کار (اصول تهیه، مثال های متعدد و …)

از آن چیزی که دارید استفاده کنید و اسراف نکنید: برای شروع یک کسب و کار شما نیاز دارید با قدم های کوچک جلو بروید، با یک برنامه ی ناب ادامه دهید و در موارد مورد نیاز اهداف خود را ارتقا دهید. برنامه ریزی برای روند اصول تهیه یک طرح کسب و کار را بدانید و فعالیت خود را شروع کنید. در این مطلب با دانلود 6 پاورپوینت طرح کسب و کار (اصول تهیه، مثال های متعدد و …) در خدمت شما خواهیم بود.

برای کار خود همواره برنامه ریزی داشته باشید: سعی کنید برای کسب و کار خود یک برنامه‌ریزی تجاری، نه فقط یک برنامه مشخص، داشته باشید. داشتن یک برنامه مشخص آنچنان برای اصول تهیه یک بیزینس پلن کارآمد نیست. پس سعی کنید برنامه ریزی تجاری داشته باشید. تغییراتی را در برنامه خود اعمال کنید: تغییر مداوم برنامه ریزی تجاری شما می تواند کمک بزرگی به روند کار شما کند و همچنین به روند مدیریت تغییرات شما کمک می کند.

پاورپوینت طرح کسب و کار

در درجه اول روی طرح تهیه کسب و کار تمرکز کنید نه روند حسابداری: همانطور که از عنوان این مطلب پیدا است در درجه اول شما نیاز دارید که روی کسب و کار خود تمرکز کنید. با این روش خیال شما راحت می شود که از مرحله اول یعنی تهیه طرح کسب و کار خود عبور کرده اید و می دانید که چه نیازی در این مسیر دارید. بعد از گذراندن این موضوع، در مراحل بعدی می توانید به حسابداری و پیش بینی مبالغ موجود آن برسید.

پاورپوینت یک : پاورپوینت طرح کسب و کار

این فایل در سه بخش کلی توضیحات طرح کسب و کار، بخش های مختلف آن و همچنین نحوه تنظیم یک بیزینس پلان تقسیم می شود. هر طرح کسب و کاری باید دارای برنامه بازاریابی، برنامه زمانبندی، برنامه مالی، برنامه عملیاتی، دورنمای شرکت و خلاصه مدیریتی باشد. این فایل یکی از کامل ترین پاورپوینت ها در حوزه طرح کسب و کار به شمار می رود.

 • تعداد اسلاید : 100
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت دو : پاورپوینت روش تدوین برنامه کسب و کار

یک طرح کسب و کار در واقع برنامه ای دارای زمان مشخص است که دارای بخش های مختلف از بازاریابی، برنامه عملیاتی، توجیه اقتصادی و گام های مشخص است. از دیگر بخش های مهم یک طرح کسب و کار می توان به بخش مالی اشاره کرد. در بخش هزینه ها معمولا سربار تولید، نیروی انسانی و خرید فناوری و تکنولوژی سنگین ترین ها به شمار می روند.

 • تعداد اسلاید : 63
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت سوم : پاورپوینت طرح كسب و كار

یک طرح کسب و کار خوب در ابتدا باید بتواند دورنمای راهبردی از شرکت را به نمایش بگذارد. از دیگر ویژگی های مهم یک طرح کسب و کار می توان به بخش های مختلف از جمله اندازه گیری، برنامه ریزی و بهبود عملکرد اشاره کرد. همچنین بیزینس مدل جامع باید بتواند مبنایی برای تصمیم گیری های شرکت باشد.

 • تعداد اسلاید : 47
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت چهار : پاورپوینت طرح کسب و کار پرورش قارچ خوراکی

این پاورپوینت به طرح راه اندازی کسب و کار پرورش قارچ خوراکی به ظرفیت 50 تن در سال اختصاص یافته است. این فایل دارای بخش مالی، بازاریابی و سایر بخش های مورد نیاز یک طرح کسب و کار می باشد. از این فایل بعنوان یک مثال عالی برای تهیه کسب و کار می توان ایده گرفت.

 • تعداد اسلاید : 73
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت پنج : پاورپوینت پرسشنامه تهيه و تدوين طرح کسب و کار – شرکت توريستی

در این پاورپوینت نیز بعنوان مثال یک طرح راه اندازی کسب و کار در حوزه توریستی (سیاحتی – زیارتی) ذکر شده است. از بخش های اصلی این طرح می توان به خلاصه مدیریتی، مدل کسب و کار، برنامه بازاریابی، تخش تکنولوژی، تامین منابع انسانی، تامین مکان شرکت، ساختار سازمانی و برنامه راه اندازی اشاره کرد.

 • تعداد اسلاید : 58
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت شش :  طرح کسب و کار تولید لوله PVC

از دیگر نمونه های بیزینس پلن موفق می توان به این فایل اشاره کرد.این پاورپوینت شامل طرح عملیاتی و همه بخش های مورد نیاز یک طرح کسب و کار می باشد.

 • تعداد اسلاید : 51
 • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دانلود 6 پاورپوینت طرح کسب و کار

داشتن یک برنامه ریزی خوب، مسئولیت پذیری شما را تقویت می کند: در روند تهیه یک طرح کسب و کار شما نیاز دارید که یک برنامه ریزی تجاری خوبی داشته باشید. برنامه‌ریزی سبب می‌شود که مسئولیت ها، تاریخ ها، مهلت ها، فعالیت ها و معیارهای عملکرد را مشخص کند. با انجام این کار شما راحت تر می توانید اصول تهیه یک طرح کسب و کار را درک کنید.

 

 • قیمت (همه 6 پاورپوینت بالا با هم) : 19/500 تومان
 • جمع اسلاید ها : 392

19/500 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *