پاورپوینت کارخانه

دانلود 3 پاورپوینت کارخانه (مدیریت، اجرا و نگهداری، ارزیابی و …)

امروزه، پیشرفت علم و تکنولوژی در همه ابعاد و جنبه‌های زندگی بر هیچکس پوشیده نیست، دانش مدیریت نیز از این قاعده مستثنا نیست. تغییرات و نوسانات دانش مدیریت که نمی‌توان آنها را انکار کرد و همگامی آن با پیشرفت علم و تکنولوژی سبب به وجود آمدن رقابتی عظیم بین شرکت‌های مرتبط با این زمینه شده است. در این مطلب با دانلود 3 پاورپوینت کارخانه (مدیریت، اجرا و نگهداری، ارزیابی و …) در خدمت شما خواهیم بود.

پاورپوینت کارخانه

بر اساس تجربه‌های گذشته می‌توان گفت که یکی از روش‌های تفکر ناب ارزیابی است و به عنوان اثرگذارترین روش شناخته می‌شود. این امکان وجود دارد که به کمک روش ارزیابی، عملکرد و اثربخشی مجموعه را تقویت کرد و افزایش داد. در این جا است که صحبت از ارزیابی سریع کارخانه پیش می‌آید.
ارزیابی چیست؟

در ارزیابی برای به کار گیری مفاهیم، فنون و یافته‌ها تلاش می‌شود. این فعالیت برای به وجود آوردن انگیزه پیشرفت و رشد مجموعه انجام می‌شود. ارزیابی دارای سه مرحله است و مبنای آن این سه مرحله است :

مرحله اول : این مرحله به بیان استراتژی و اهداف کلی مجموعه و یا برنامه می‌پردازد و در مورد آن گفتگو می‌کند.

مرحله دوم : این مرحله تعریف و ممیزی فعالیت‌ها را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

مرحله سوم : در این مرحله برای آینده، برنامه ریزی می شود.

 

پاورپوینت یک : پاورپوینت مدیریت کارخانه

میدیریت کارخانه های تولیدی از سخت ترین مواردی است که باید به جنبه های مختلف آن توجه شود. در این فایل ابتدا بر روی طراحی محصول تمرکز شده است. در بخش دوم فایل در مورد دوره عمر محصول بحث شده است. از دیگر بخش های این پاورپوینت کامل می توان به نمودار مونتاژ، طراحی فرآیند، دیاگرام تقدم و تأخر، برنامه ریزی ماشین آلات و نیروی انسانی و … اشاره کرد که با مثال های متعددی ارائه شده است.

  • تعداد اسلاید : 207
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

 

پاورپوینت دو : پاورپوینت بررسی نحوه اجرای نگهداری و تعمیرات در کارخانه کاشی یزد سرام کویر

در ابتدا کارخانه بطور کامل معرفی می شود. در بخش بعدی چگونی روند خط تولید و مراحل اجرای سیستم نت بررسی شده است. بررسی قابلیت اطمینان، تعمیر و دسترسی از دیگر بخش های فایل به شمار می رود. همجنین در این فایل در مورد موضوعاتی همچون برنامه ریزی و کنترل نت، گارانتی و وارانتی بحث شده است.

  • تعداد اسلاید : 40
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

 

پاورپوینت سه : پاورپوینت ارزیابی سریع کارخانه

در ارزیابی سریع کارخانه معمولا دو موضوع اصلی ایجاد روش ها و برنامه های ارزیابی سریع و تست، ارزیابی و پایان دهی برنامه ها مورد بحث قرار میگیرد. این دو مورد به همراه سایر موضوعاتی همچون مدیریت پیچیدگی و تنوع در این فایل بررسی شده است.

ارزیابی سریع کارخانه قادر است به عنوان یکی از ابزارهای مقدماتی تولید ناب در نظر گرفته شود. این ابزار می‌تواند در شناسایی فعلی مجموعه و برنامه ریزی به موقع برای فرصت‌ها و تهدیدها کاربرد داشته باشد و مزیت‌هایی ارائه دهد. ارزیابی را می‌توان به عنوان بخشی از چشم‌اندازی دانست که بر پایه خردورزی بنا شده است.

  • تعداد اسلاید : 44
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دانلود 3 پاورپوینت کارخانه

تعداد زیادی از شرکت‌ها برای اینکه بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند و در همین فضا به رقابت با رقیبان خود نیز بپردازند، استفاده از تکنیک‌های تولید ناب را در برنامه کار خود قرار داده‌اند. تکنیک ناب اتفاق جدیدی است که اتلاف و هدر رفتن را حذف می‌کند. این تکنیک به دنبال آفریدن ارزش است.

 

  • قیمت (همه 3 پاورپوینت بالا با هم) : 14/500 تومان
  • جمع اسلاید ها : 291

14/500 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *