پاورپوینت کنترل خشم

دانلود 2 پاورپوینت کنترل خشم بسیار کامل و عالی

با تعیین نوع خشم، استراتژی و راهکار کنترل آن نیز مشخص می شود. خشم جسور نوعی خشم مثبت است که می تواند انگیزه ای برای ایجاد تغییرات مثبت و دستاوردهای جدید باشد. این نوع خشم با داد و فریاد بروز پیدا نمی کند، بلکه خشم و نارضایتی از شرایط انگیزه ای برای ایجاد تغییرات مثبت می شود. در این مطلب با دانلود 2 پاورپوینت کنترل خشم بسیار کامل و عالی در خدمت شما خواهیم بود.

این نوع خشم را همه ما بارها و بارها در اطراف خود دیده ایم. خشم رفتاری خشمی است که با فریاد، ناسزا، کتک کاری و رفتارهای غیرمرسوم و نامطلوب بروز پیدا می کند. در صورتی که این نوع خشم کنترل نشودف باعث شرمندگی و ناراحتی فرد خواهد شد. برای کنترل این خشم  توصیه می شود که فرد خود را آرام کند. از شرایطی که باعث ایجاد خشم شده، دوری کرده و پس از آرام شدن به بررسی مسئله بپردازد.

پاورپوینت کنترل خشم

عواقب این خشم متوجه خود فرد است. نتایح آن نیز روی سلامتی او اثرات منفی دارد. برای کنترل خشم مزمن فرد ابتدا باید دلیل خشم را شناسایی کند. بخشش در کنترل این نوع خشم بسیار موثر است. فرد با بخشش دیگران و حل کشمکش های درونی خود قادر به کنترل خشم خود خواهد بود.

معمولا خشم قضاوت کننده در شرایطی بروز پیدا می کند که رفتاری ناعادلانه یا ظلمی از فردی سرزده باشد. برای کنترل این نوع خشم لازم است که فرد شرایط را سبک و سنگین کند. گاهی تحلیل دقیق مسئله نشان می دهد که مسئله از آن چیزی که به نظر می رسد، ساده تر باشد. نظرات دوست و اطرافیان نیز به حل مسئله در ذهن و بهبود احساسات کمک زیادی می کند.

 

دانلود پاورپوینت کنترل خشم

این نوع خشم مربوط به زمانی می شود که مسئولیت هایی بسیار سنگین به ما سپرده شده یا اینکه حوادث ناگواری برایمان اتفاق بیفتد. در چنین شرایطی اگر احساس کنیم که از عهده مسئولیت های سپرده شده به خوبی برنمی آئیم، دچار خشم طاقت فرسا توام با احساس ناامیدی و شکست خواهیم شد. برای کنترل خشم طاقت فرسا باید از خانواده و دوست یا افراد متخصص کمک گرفته شودو عدم حل مسئله دردسرهایی را برای فرد ایجاد می کند.

 

پاورپوینت یک : پاورپوینت مهارت كنترل خشم

خشم می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. از جمله این عوامل می توان به عوامل محیطی، فرهنگی، هیجانی، جسمانی اشاره کرد. در این پاورپوینت همه این موارد بطور کامل بررسی شده است. در بخش دوم فایل به روش های کنترل خشم اشاره شده است.

  • تعداد اسلاید : 49
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت دوم : پاورپوینت کاربرد هوش هیجانی در کنترل خشم

در بخش اول این فایل به بنیادهای نظری خشم اشاره شده است. در بخش دوم بنیادهای نظری هوش هیجانی بررسی شده است. نتایج پژوهش و کاربردها از دیگر بخش های تشکیل دهنده این پاورپوینت می باشند. چرخه بروز خشم در نوجوانان، شیوه های مختلف ابراز خشم و رابطه هيجان خواهي ، برونگرايي و خشم در نوجوانان پسر بزهكار و عادی در شهر تهران از دیگر بخش های اصلی تشکیل دهنده این فایل هستند.

  • تعداد اسلاید : 82
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

  • قیمت ( همه پاورپوینت های بالا با هم) : 6/550 تومان
  • جمع اسلاید : 131
6/550 تومان – خرید

 

لینک دانلود بلافاصله بعد از خرید نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *