پاورپوینت کنترل پروژه

دانلود 4 پاورپوینت عالی و کامل مدیریت و کنترل پروژه

کنترل پروژه یکی از مسائل مهم است که اگر مدیران یک پروژه به مراحل آن دقت نکنند سبب مواجه شدن با مشکلات در طول مسیر خود می شوند. این مراحل را در بالا برای شما ارائه داده ایم و می توانید از آن استفاده کنید. در این مطلب با دانلود 4 پاورپوینت عالی و کامل مدیریت و کنترل پروژه در خدمت شما هستیم.

پاورپوینت کنترل پروژه

مراحل کنترل پروژه :

1. برنامه ریزی برای پروژه: این مورد یکی از مهم ترین مراحلی است که کنترل کنندگان و مدیران پروژه با هم همکاری می‌کند که یک طرح ویژه برای پروژه‌ها و برنامه‌های خود را برآورد کنند.

2. بودجه بندی: به دست آوردن بودجه بندی برای محاسبه دقیق هزینه ها و در گذر زمان مسئله مهمی را مطرح می کند.

3. مدیریت بحران: با شناسایی احتمالات خطرات موجود در راه می توانید از بروز خطرهایی پیشگیری کنید.

4. مدیریت تغییر: در طول مسیر می‌تواند تغییراتی وجود داشته باشد که اغلب شما را از رسیدن به اهداف دور می‌کند. که در این مرحله مدیریت تغییر می‌تواند با ردیابی تغییرات، پروژه ها را در مسیر تعیین شده خود بازگرداند.

5. پیش بینی: با ادامه مسیر مدیران می‌توانند پیش بینی هایی را برای پروژه خود اعلام کنند.

6. مدیریت اجرایی: با استفاده از این روش می‌توان بر سلامت پروژه و پیش‌بینی روند ها نظارت داشت‌.

7. مدیریت پروژه: از این روش می‌توان به عنوان ایجاد فرآیندها و روش‌هایی که بتوان با اعضای تیم همکاری و در ارتباط بود، یاد کرد.

 

پاورپوینت یک : پاورپوینت مدیریت کنترل پروژه

این پاورپوینت از نمودارها و الگوریتم های مختلفی تشکیل شده است. در ابتدا در مورد شناسایی فعالیت های پروژه بحث می شود. سپس در مورد نحوه ایجاد باکس های کاری توضیحاتی داده شده است. ایجاد شبکه پروژه به همراه مثال از دیگر بخش های این فایل کامل و جامع می باشد. در مورد زمانبندی پروژه ها نیز یک فصل کامل اختصاص داده شده است. این فایل بسیار جامع می باشد.

  • تعداد اسلاید : 277
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت دو : پاورپوینت کنترل پروژه

در این فایل ابتدا در مورد ایجاد فرآیند مدیریت پروژه بحث می شود. مزیت های فرآیند مدیریت پروژه بیان شده و استانداردهای کامل آن بررسی شده است. استاندارد pmbok اولین استانداردی است که مورد بررسی قرار گرفته است.

شناسایی فعالیت ها و تعیین محدوده پروژه توسط نمودار wbs از دیگر نکات مهم بیان شده در این فایل است. از گام های مهم هر مدیریت پروژه می توان به برنامه ریزی تخصیص منابع و هزینه ها اشاره کرد که در این فایل بصورت کامل بیان شده است.

  • تعداد اسلاید : 227
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت سه : پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه

وظایف مدیر پروژه از اولین موضوعاتی است که در این پاورپوینت به آن پرداخته شده است. گام های برنامه ریزی و کنترل پروژه از دیگر بخش های این فایل است. الگوریتم برگس burgess از دیگر موارد مهم بیان شده در این پاورپوینت به شمار می رود. این پاورپوینت نیز بسیار کامل و جامع است و بعنوان مرجع شناخته می شود.

  • تعداد اسلاید : 214
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

پاورپوینت چهار : پاورپوینت آموزشی کنترل پروژه

این پاورپوینت به شکل یک دوره آموزشی تدوین شده است. از بخش های مهم آن می توان به بیان مفهوم فاز در مدیریت پروژه اشاره کرد. همچنین مواردی مثل مدیریت دامنه، مدیریت زمان و هزینه، مدیریت ریسک و ارتباطات، مدیریت منابع انسانی بصورت بسیار کامل و جامع توضیح داده شد هاند. دو استاندارد مرتبط با مدیریت پروژه در قالب pmbok و bs iso نیز تشریح شده است.

 

  • تعداد اسلاید : 95
  • برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

دانلود پاورپوینت کنترل پروژه

نکات قابل توجه ای که برای کنترل پروژه را می توان در نظر گرفت، متمرکز بودن بر داده ها و توجه به جزئیات است. یک مدیر پروژه تنها به دنبال فهمیدن هزینه یک پروژه نیست، بلکه می خواهد از تمام جزئیات و چگونگی رفع مشکلات سر در بیاورد. در این مرحله است که مدیر پروژه دست به اقدام یکپارچگی برای کنترل مسیر می زند و با این روند می تواند هزینه های پروژه را کاهش دهد.

 

  • قیمت ( همه 4 پاورپوینت بالا با هم) : 12/500
  • جمع اسلاید : 813

 

لینک دانلود بلافاصله بعد از خرید نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *